Uji pastron toksinat e shumta që keni në trup. Kur pini ujë, dhjami dhe toksinat dalin jashtë trupit tuaj

Kemi dëgjuar që sekreti për një lëkurë të mirë është konsumimi i shpeshtë i ujit. Por ç’përfitime të tjera ka trupi nga ai?

Një nga arsyet për një dietë të suksesshme është pirja e mjaftueshëm e ujit. Pini ujë herët në mëngjes dhe para se të flini dhe mundohuni të mos i konsumoni pijet e tjera.

Këshillat më poshtë:

FOTO GALERI
2/5
Është i mirë për sistemin e tretjes. Uji në trup bën që çdo gjë të shkojë mirë. Para dhe pas buke, pini nga një gotë ujë.

Top Channel