Dua të të bëj të lumtur

E shtunë, 21:05

Dëshironi të bëni një propozim të veçantë për martesë; të takoni një familjarin tuaj që nuk e shihni prej vitesh; të bëni një falenderim të jashtëzakonshëm apo të bëni të mundur ëndrrën e parealizueshme të dikujt? Ne jemi gati t’i bëjmë realitet.

Tefefono në numrin +355 (0) 42258444 ose shkruaj në [email protected] dhe bëhu protaginst i emisionit më të ri të Top Channel "Dua të të bëj të lumtur".video
Dua të të bëj të lumtur - Nga 29 Tetori në Top Channel

Dua te te bej te lumtur, Pjesa 1 - 01/01/2017
Dua te te bej te lumtur, Pjesa 2 - 01/01/2017
Dua te te bej te lumtur, Pjesa 3 - 01/01/2017
Dua te te bej te lumtur, Pjesa 4 - 01/01/2017
Dua te te bej te lumtur, Pjesa 1 - 24/12/2016
Dua te te bej te lumtur, Pjesa 2 - 24/12/2016

të gjitha videot


Top Channel 2017
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.