Conte “qan” mungesën e sulmuesve, Interi i tij pëson humbjen e parë
20/07/2019 18:19
“Ke të fala nga Dervishi”, Takaj zbardh bisedën me shefin e UEFA-s dhe akuzon ish-sekretarin e FSHF për dënimin
20/07/2019 16:21
“Mbret” i Afrikës me 3 çmime, Milani mirëpret mesfushorin algjerian
20/07/2019 11:13
Roma “troket” për Suson, drejtuesit e Milanit befasojnë me kërkesën
20/07/2019 11:04
Transferimi i Lukakut, Inter i gatshëm të bëjë “kurban” Icardin
20/07/2019 07:01
Algjeria fiton Kupën e Afrikës, mposht në finale Senegalin
20/07/2019 03:28
Bale bën valixhet gati, Bayern destinacioni më i afërt
19/07/2019 07:13
“Operacioni 200” Pogba pranë Real Madrid
19/07/2019 07:02
Matthijs de Ligt për 5 vite lojtar i Juventus, njihuni me detajet e kontratës
19/07/2019 06:49
Europa League/ Eleminohen 3 ekipet shqiptare
19/07/2019 01:40
Europa League/ Kukësi, Teuta dhe Laçi kërkojnë mrekullinë
18/07/2019 11:21
Arrihet marrëveshja, Lukaku drejt Seria A
18/07/2019 06:49
Hysaj tradhtohet nga Napoli, Atletiko Madrid nënshkruan me Trippier
18/07/2019 06:16
Trippier konkuron Hysaj-n, vështirësohet transferimi i shkodranit tek Atletiko Madrid
17/07/2019 06:54
Gati nënshkrimi, Matthijs de Ligt mbërrin në Itali
17/07/2019 06:01
U bujshme/ Refuzon PSG-në, Coutinho mund të rikthehet tek Liverpool
16/07/2019 06:59
Foto/ Ja arsyeja pse fansat e Real Madrid duan Courtois
16/07/2019 05:51
Inter nuk dorëzohet, synon Dzekon dhe Lukakun
16/07/2019 05:30
Njoftoi për sëmundjen e rëndë, bota e futbollit bashkohet me Mihajloviç
13/07/2019 20:39
Skënderbeu rekurs në Gjykatën Federale Zviceriane: Proces i paragjykuar, i njëanshëm dhe i paracaktuar
13/07/2019 16:23
Cerezo: Greizmann na zhgënjeu, nuk tërhiqemi sepse kemi prova
13/07/2019 11:14