E kërcënuan me thikë, ylli i Tottenham vidhet dhe rrihet nga grabitësit
14/05/2020 06:58
Futbollistët e Cagliarit heqin dorë nga paga e prillit dhe nisin stërvitjen
13/05/2020 06:56
Fiorentina troket në dyert e Milanit për kartonin e Paqueta
13/05/2020 06:39
Norvegjia shteti i radhës që i ndez dritën jeshile futbollit
12/05/2020 06:38
Gjermania zyrtarizon datat e Kupës, ja kur luhet finalja
12/05/2020 06:25
Infantino, tjetër hall! Krijuesit e sprajit që përdoret nga arbitrat kërkojnë burg për presidentin e FIFA-s
12/05/2020 01:26
Cannavaro ëndrron Premier League-n: Adhuroj mentalitetin e Kloppit dhe filozofinë e Pepit
10/05/2020 07:52
Van Der Sar e pranon: van de Beek pritet të largohet këtë verë
10/05/2020 07:25
Strakosha: Lazio familje e madhe, ndihma modeste e Shqipërisë më bëri krenar
10/05/2020 01:40
Lajme të mira për trajnerin Setien, gjendja fizike e lojtarëve më e mirë se pritshmëritë
10/05/2020 01:22
Si do të luhet futboll? FSHF dhe Ministria e Shëndetësisë diskutojnë projektin
10/05/2020 00:45
Parashikimi i Ricciardos: Starti i Botërorit, me emocione dhe gabime
10/05/2020 00:11
Efektet e karantinës, dëmtohet sërish Samuel Umtiti
09/05/2020 23:54
Flet trajneri legjendar: Epokës së Messit dhe Ronaldos po i vjen fundi
09/05/2020 23:38
Son e përfundon me sukses misionin, vlerësohet si ushtaraku më i mirë!
09/05/2020 07:41
Luka Jovic i pafat, dëmtohet në shtëpi dhe mbetet dy muaj jashtë fushave
09/05/2020 07:25
PSG kërkon skonto për Icardin, fut edhe një futbollist në marrëveshje
09/05/2020 00:37
Zidane do mbrojtësin e Leipzig, Reali ofron 40 milionë euro për kartonin e tij
09/05/2020 00:13
Pjanic drejt Barcelonës, boshnjaku i thotë “po” blaugranave!
08/05/2020 23:38
Alarm te Fiorentina, 6 pjesëtarë të klubit rezultojnë pozitivë ndaj koronavirusit
08/05/2020 01:05
Anglia përgatit protokollin e pandemisë, ja zakonet qe do t’u ndalohen futbollistëve
08/05/2020 00:44