Conte beson te titulli: Interi im nuk ka asgjë për të humbur, por favorit mbetet Juventusi!
23/06/2020 00:31
1 ditë pasi festoi titullin, Crvena Zvezda mëson lajmin tronditës!
23/06/2020 00:15
Ronaldo rikthehet te goli, Juve fiton dhe nis shkëputjen në krye të renditjes
22/06/2020 23:52
Manchester City fiton me goleadë dhe shtyn më shumë festën e Liverpool
22/06/2020 23:36
Haaland i siguron vendin e dytë Dortmundit, Werderi i Rashicës me shpresa të venitura
20/06/2020 23:59
Brighton fiton në ‘frymën’ e fundit, Arsenal thellon krizën
20/06/2020 23:42
Sevilla ndal Barcelonën, festë në Madrid
20/06/2020 00:19
Ritëm i lartë dhe spektakël, por nuk ka fitues në Tottenham-Manchester United
19/06/2020 23:37
Reali ndjek Barcelonën, fiton 3-0 ndaj Valencias
18/06/2020 23:59
Foto/ Napoli feston fitoren e Kupës së Italisë në kushtet e pandemisë
18/06/2020 00:11
Premier League rinis me polemika, Aston Villa- Sheffield United luftë për ‘VAR’
17/06/2020 23:45
Rinis Premier League, Manchester City tregon muskujt përballë Arsenal
17/06/2020 23:38
Juve humbet në finale, penalltitë i japin trofeun Napolit
17/06/2020 23:23
Ansu Fati dhe Messi “likuidojnë” Leganesin, Barça konsolidon kreun
17/06/2020 00:02
Coutinho telefonon Kloppin, gati të pranojë ulje page për t’u kthyer në “Anfield”
16/06/2020 01:22
Modric i bën “ftesë” Mbappe: Bëj hapin cilësor në karrierë!
16/06/2020 00:17
Sergio Ramos nuk ndalet, thyen rekordin e Koeman
15/06/2020 23:54
Leipzig blindon vendin e 3-të me talentin Dani Olmo
13/06/2020 01:30
Juventus-Milan/ Zhgënjen Ronaldo, njihuni me notat e lojtarëve
12/06/2020 23:52
Gattuso me shumë probleme në formacion para ndeshjes me Interin
12/06/2020 23:31
Rrëfehet Etoo: Messi duhet të luajë deri 70 vjeç, Pep i veçantë, Mou…
12/06/2020 06:43