Zyrtare/ Anulohet kampionati holandez, ja çfarë do bëhet me titullin
24/04/2020 23:54
Kosova luan në vjeshtë, “Play off” u shty nga pandemia e koronavirusit
22/04/2020 00:37
Willian: Kam frikë të zbres në fushë, mund të infektohemi
18/04/2020 01:01
Presidenti i Federatës Italiane optimist: Ja kur pritet të rifillojmë kampionatin
18/04/2020 00:35
Zëvendësuesi i Lautaro Martinez, Interi bën gati listën me 5 kandidatë
17/04/2020 23:56
“Po shkruan libër për aventurat me Shqipërinë”- De Biasi tregon për gazetarin Endi Tufa si po e kalon karantinën ish-trajneri i kombëtares
13/04/2020 23:49
Rustu drejt shërimit: Koronavirusi ndeshja më e vështirë e jetës time!
11/04/2020 23:34
Federata e Kosovës publikon planin e ndihmës, ja sa do përfitojnë klubet!
11/04/2020 00:26
Tare blindon Strakoshën, arrihet akordi për rinovimin me Lazion!
11/04/2020 00:07
Commisso blindon Chiesan: Qëndron te Fiorentina!
10/04/2020 01:22
Ronaldo nis stërvitjen në Madeira dhe ndërron shtëpi!
09/04/2020 23:39
Kaçe do largohet nga Greqia në verë, e ardhmja drejt Gjermanisë!
09/04/2020 00:42
E konfirmojnë nga Argjentina, Interi e ka seriozisht për Messin!
09/04/2020 00:19
Ndahet nga jeta ish- trajneri i Real Madrid, Barcelonës dhe Atletiko Madrid
07/04/2020 01:44
Shtyrja e “Euro 2020”, rotacion në stolin e Irlandës
05/04/2020 00:27
Xavi një patriot i madh, i dhuron një shumë të majme spitalit të Barcelonës
05/04/2020 00:06
Ronaldo apo Messi? Ricardo Kaka habit me përgjigjen
04/04/2020 00:27
Përmirësohet gjendja e legjendës së futbollit turk
03/04/2020 00:42
U prek nga Covid-19, Reina: Pata frikë për jetën, nuk mbushesha me frymë
01/04/2020 00:49
Conte dhe futbollistët pranojnë uljen e pagave tek Interi
31/03/2020 23:55
Koronavirusi dëmton financat e klubeve, në verë parashikohet merkato shkëmbimesh
28/03/2020 23:46