Përfundon karantina për klubin më të prekur nga Covid-2019
27/03/2020 23:45
“Ndizet” gara për Griezmann, kërkohet edhe nga Manchester United
25/03/2020 00:26
Gomez: Situata në Bergamo, edhe për shkak të ndeshjes me Valencian
24/03/2020 00:26
I zhgënjyer nga Milani, Ibrahimovic mendon tërheqjen nga futbolli!
21/03/2020 23:33
Napoli del kundër ligës, nis stërvitjen në 25 mars!
21/03/2020 00:16
Allegri drejt Francës, nis kontaktet me PSG!
20/03/2020 23:40
Nëntë lojtarë të Sionit në “rrugë”, mes tyre edhe Lenjani
20/03/2020 00:40
Aubameyang vendos, largohet me parametra 0 nga Arsenali në 2021-in!
20/03/2020 00:08
Zyrtare: Shtyhet edhe një tjetër kompeticion, shkaku i Koronavirusit
19/03/2020 10:42
Top Story/ Pezullimi i sportit në Shqipëri, ja si stërviten nga shtëpia futbollistët tanë
18/03/2020 00:07
Pezullohet edhe kampionati rus
17/03/2020 11:26
35% e stafit të klubit spanjoll dalin pozitiv me Koronavirus
17/03/2020 10:58
Tronditet La Liga, 35% e Valencias pozitive me koronavirus!
17/03/2020 01:42
PSG nuk e blen, e ardhmja e Icardit mes Juves dhe Real Madrid!
17/03/2020 00:27
Ronaldinho, gjeniu i futbollit që e la veten të binte në “ferr”
15/03/2020 07:13
Juventus-Matuidi, bashkë edhe sezonin tjetër
15/03/2020 00:45
PSG vendos çmimin, Neymari më pranë Barcelonës
14/03/2020 23:58
Sampdoria, rekord të prekurish me Coronavirus
14/03/2020 23:34
Pas Gabbiadinit, edhe tre të tjerë pozitivë te Sampdoria
14/03/2020 01:35
Apeli e lë në burg, radhë të dënuarish për një foto me Ronaldinhon
14/03/2020 01:12
Mbrojtësi i Paderbornit me Coronavirus, Gjasula do të bëjë testin
14/03/2020 00:22