Fashion
Java e Modës në New York, me një stil ndryshe! – Foto
Yjet e “yjeve” në festën e famshme (FOTO)
Trendi më i ri i rikthyer nga Emily dhe Bella! (FOTO)
Fashion
Dior në muze/ Ekspozita më e vizituar në Londër
FOTO/ Ngjyra e lëkurës e shndërroi në yllin e mediave sociale!
Festivali i Filmit në Venecia/ Yjet që shkëlqyen në tapetin e kuq
Pse nuk duhet të vishni xhinse të ngushta…
Fashion
Tekstilet ekologjike/ Moda e së ardhmes në Francë
FaceApp bum në rrjetet sociale
Vdiq nga një overdozë droge/ Sheiku i Arabisë të njëjtin fat si vëllai i tij!
Vajza që mund të rishkruajë ligjet e të drejtave të autorit
Fashion
“Pantera e zezë” ngre zërin për diskriminimin në industrinë e modës
Foto/ U shpall femra më e pasur, Rihana provokon me pozat e saj
Foto/ Ja kush është shpallur femra më seksi e vitit 2019
Selena Gomes heq dorë plotësisht nga Bieber, njihuni me veprimin
Fashion
Foto/ Kim Kardashian në super formë, shkëlqen në Los Angeles
“Yves Saint Laurent, sfilatë me veshje për meshkuj në Malibu
Çantat “Louis Vuitton”, të pajisura me ekrane të palosshme
Pezullimi i patentës së Davidit, Victoria Beckham tregon klas edhe pa “Bentley” (Foto)
Fashion
Rihana sjell në treg markën së saj të veshjeve
Yjet e Instagram-it po dashurohen me këto bikini. (Foto)