Fashion
Yjet e Instagram-it po dashurohen me këto bikini. (Foto)
Met Gala 2019, zgjidhen edhe veshjet më të këqija
Nuk është nevoja të udhëtoni nëpër botë me një valixhe të mbushur me rroba! – Foto
Fashion
Met Gala 2019: Ja kush janë cilësuar si veshjet më të veçanta të mbrëmjes! – Foto
Sot, Met Ball 2019. Ja veshjet më të guximshme në të shkuarën
25 foto të cilat tregojnë fuqinë e vërtetë të makeup-it
Fotoja e Melania Trump që ndezi internetin
Fashion
Disa mënyra si të vishemi me stil – (Foto)
Globalizohen “Kaptaan Chappal”, Louboutin frymëzohet nga kultura pakistaneze
Dior stilon për arabët, prezanton krijimet e reja në Dubai (Foto)
E verdha në modë; Tendenca më e fundit në pasarela
Fashion
Karl Lagerfeld, gjeniu arrogant që do t’i mungojë botës
Java milaneze e modës çelet me sfilatën e “Benetton”
Një mace, trashëgimtare e miliona dollarëve
Ndahet nga jeta ikona e modës, Karl Lagerfeld
Fashion
Java londineze e modës, shpërthime ngjyrash në pasarela
Java njujorkeze e modës; Christian Siriano ofron spektakël në pasarelë
“Lingerie rocks”. Rok në pasarelë për fushatën #MeToo
Në shtëpinë tonë/ Papionët e personalizuar, ja disa ide
Fashion
Si të lidhni dhe kombinoni shallin
Dizajni i Da Vincit përdoret ende nga endësit e mëndafshit