Ludovica Robaudo e lindur në vitin 1988, gjysmë italiane dhe gjysmë kroate e ndan jetën e saj mes Genovas, Milanos dhe shumë udhëtimeve nëpër botë.

Pasionet e saj më të mëdha janë surfi dhe moda, madje për të bërë sërf, Ludovica shkon në shumë vende ekzotike. Fotot e fundit të saj me kostumet Rip Curl, firmë për të cilën punon edhe si modele po çmendin fansat e saj në “Instagram”.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel