Gjermania dhe Franca dhuruan spektakël në Këln.

Dy favoritet për fitoren e Botërorit të vitit 2018 barazuan 2-2 në miqësoren mes tyre.

Lacazette, i cili shënoi dy gola, ishte ylli i ndeshjes.

Për gjermanët shënuan Werner dhe Stindl, i cili me golin e tij në sekondat e fundit bëri që Gjermania të mos dilte me kokën ulur nga stadiumi i saj.

Për t’u veçuar edhe ndeshja e madhe e Mbappe.

Top Channel