Gjendje mjaft e rënduar psikologjike, partnerja e Gerard Pique kërkon ndihmën e psikologut

29/01/2023 14:03

Duket se e dashuria e re e Gerard Pique nuk ndihet rehat me stuhinë që ka nisur si pasojë e këngës së fundit të Shakirës, e cila ka bërë që ajo të kërkojë ndihmë për shkak të presionit psikologjik.

Është e qartë është se identiteti i saj nuk është më sekret dhe presioni i të qenit gruaja tjetër ka filluar të ndikojë në jetën e saj. E ndalojnë në rrugë, i këndojnë këngën, të gjithë e njohin dhe pasi është një vajzë mjaft e turpshme”, theksoi një javë më parë Lorena Vazquez nga ‘Mamarazzi’.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gerard Piqué (@3gerardpique)

Tashmë këtë të shtunë në ‘Fiesta’, gazetari Saul Ortiz ka dhënë disa detaje më tej për situatën.

“Ajo ka qenë në shtëpinë e prindërve të saj për rreth tetë ditë. Ajo ka nevojë për një strehë sepse gjendja e saj shpirtërore nuk është e mirë. Nuk është e lehtë të jesh një vajzë 23-vjeçare dhe të jesh në vëmendjen e Spanjës dhe të gjithë botës. Kjo ka ndikuar tek ajo dhe sigurisht duhej të bënte një hap larg.”

Përveç kësaj, Marisa Martin Blazquez dha një informacion të ri, i cili shpjegoi më tej vështirësitë që ka pasur e reja.

“Ajo ka nevojë për ndihmë në nivele të tjera, më të veçanta, nga ekspertë nga psikologë.”- tha ajo.

Top Channel