Tifozja kroate që “çmendi” rrjetin, “sheikët” e fotografojnë tinëz

03/12/2022 14:03

Ivana Knoll është fansa më e njohur e Kroacisë në “Katar 2022”.

E pranishme në të gjitha ndeshjet e deritanishme të përfaqësueses kroate, Ivana ka tërhequr vëmendjen me bukurinë dhe veshjen me ngjyrat dhe simbolet e vendit të saj.

Tifozja e lindur në Angli ka më shumë se 570 mijë ndjekës në Instagram dhe kuptohet që numri fansave po rritet ditë pas ditë pikërisht për shkak të pranisë së saj në stadiumet e Katarit.

Në një ga fotot e publikuara, Ivana lë pa fjalë edhe disa tifozë, të veshur sipas traditë vendëse (të Katarit), disa prej të cilëve nuk i rezistojnë tundimit dhe nisi ta fotografojnë.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel