Kapet nga kamerat, Ronaldo-Santos: Vdes të më nxjerrësh sa më shpejt nga fusha, ki kujdes!

03/12/2022 12:44

Cristiano Ronaldo u pa shumë i acaruar pasi u zëvendësua në ndeshjen Koreja e Jugut-Portugali, që përfundoi me rezultatin 2-1.

Portugezi është filluar duke i thënë trajnerit, Fernando Santos se nuk mund të priste dhe pak, por duhej ta nxirrte aq shpejt nga fusha.

“Ti gjithmonë nxiton tmerrësisht shumë për të më zëvendësuar, ki kujdes me mua,“-tha ai para se të ulej në stol.

Top Channel