Probleme me gjurin, Argjentina në ankth për Correa-n

17/11/2022 20:05

Argjentina në ankth për Joaquin Correa. Sulmuesi i Inter, i cili hyri në pjesën e dytë të ndeshjes miqësore kundër Emirateve të Bashkuara Arabe, pati një problem në gju në fund të ndeshjes, e njëjta gjë që e mbajti larg fushës një muaj e gjysmë më parë.

Mediet italiane raportojnë se për momentin nuk duket se është diçka t’u shqetësuar, por gjendja e lojtarit do të monitorohet ditë pas dite.

Duket se pas shqetësimeve për Dybala-n, Nico Gonzales, Papu Gomez dhe Romeros tashmë Argjentinës i është shtuar edhe Correa./ Super Sport

Top Channel