Kredhje në det dhe freskim në dushet e ftohta, si po e përballojnë vapën shqiptarët (Foto galeri)

27/06/2021 14:38

Fundjava i ka gjetur shumë qytetarë dhe turistë të huaj pranë bregdetit.

Pas një javë të nxehtë, ku i nxehtë afrikan ‘kaploi’ vendin, qytetarët kanë shfrytëzuar ditët e pushimit për të udhëtuar drejt plazheve.
Po ashtu shumë shqiptarë nga Kosova dhe turistë nga shtete të ndryshme, kanë zgjedhur vendin tonë si destinacionin e pushimeve të tyre.

Fotot e realizuara nga LSA paraqesin atmosferën në bregdetin e Vlorës.

FOTO GALERI
1/45

Top Channel