“Frymë” kampionësh në Milano/ Lojtarët zikaltër të buzëqeshur gjatë seancës stërvitore… (FOTO)

22/09/2020 22:43

Mjaftojnë edhe dy blerje për të plotësuar pazëllin e ekipit zikaltër.

Konte ka kërkuar me ngulm Ngolo Kanten për mesfushën dhe një mbrojtës të majtë, ku emrat më të kuotuar janë Marcos Alonso dhe Emerson Palermri, dy lojtarë këto në pronësi të Chelseat .
Mirëpo duket se ardhja në Milano e Arturo Vidal, ka rikthyer buzëqeshjen e teknikut italian. Në seancën stërvitore që po zhvillohej këtë të martë, në prag të sfidës së parë të kampionatit ndaj Fiorentinës, lojtarët zikaltër u panë tepër të lumtur.
Konte, Lukaku, Eriksen, por edhe dy prurjet e reja Vidal e Hakimi nuk e ndanë buzëqeshjen e tyre përgjatë gjithë stërvitjes.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel