Mikayla Demaiter mund të konsiderohet pa frikë si portieria e hockey-t më e bukur në botë.

Nga profili i saj në Instagram, Mikayla ka lënë pa fjalë fansat e saj duke pozuar disa foto hot me rroba banjoje ku dallohet qartë trupi i saj bombastik dhe linjat perfekte.

130 mijë ndjeksit e Demaiter kanë mbetur vërtetë të surprizuar nga këto foto, teksa shumica e tyre janë edhe tifozë të skuadrës me të ciliën Mikayla luan, Bluewater Hawks.

Jo ftojmë të shikoni disa foto të portieres më seksi të hockey-t.

FOTO GALERI
2/11

Top Channel