“Vaksinimi kërkohet për udhëtime”/ Mjekët e familjes: Çdo ditë deri në 10 persona me simptomat e virusit Delta
27/07/2021 19:48
Nis “mbrojtja” kundër alienëve, ndërtohet rrjeti global që gjurmon UFO-t
27/07/2021 11:40
600 km në orë/ Çmenduria e Kinës, inaugurohet treni-plumb
21/07/2021 18:22
Për të gjithë përdoruesit, Whatsapp sjell risinë e shumëkërkuar
17/07/2021 17:22
Testohet avioni elektrik/ Nuk ka emetime CO2
12/07/2021 12:12
I dehur në timon? Sensorët nuk do të lejojnë nisjen e makinës
11/07/2021 22:42
Disa ‘sekrete’ si të karikoni sa më shpejt celularin tuaj
28/06/2021 10:12
Arsyeja e vërtetë përse Pentagoni po heton UFO-t!
27/06/2021 15:19
Shkencëtarët zbulojnë shenja të aktivitetit gjeologjik në Venus
24/06/2021 23:05
ALBtelecom, partner kyç i Sparkle për autostradën më të re digjitale mes Athinës dhe Milanos
24/06/2021 16:31
Produktet e së ardhmes, që do të ‘zhdukin’ shumë zakone nga rutina jonë
23/06/2021 22:22
Shitet me çmimin marramendës makina e “The Fast and the Furious”
22/06/2021 22:07
Windows 11, Microsoft synon të duket më shumë si Apple
20/06/2021 03:36
Arma “sekrete” mbrojti Bidenin në Europë/ Anti-droni që neutralizon gjithcka!
18/06/2021 15:06
5G mbi gjysmë miliard abonime deri në fund të vitit
18/06/2021 02:44
Kina “thyen barrierat”, nis tre astronautë në stacionin e saj hapësinor
17/06/2021 14:32
Inteligjenca Artificiale përshpejton prodhimin e mikroqarqeve
15/06/2021 03:45
WhatsApp sjell dy ndryshime në reja në aplikacion, që do t’ju kursejnë kohë në bisedat tuaja
14/06/2021 10:29
Hakerat vjedhin miliona të dhëna në Amazon, Netflix dhe Facebook/ Zbuloni nëse email-i juaj ka rënë në duart e tyre
11/06/2021 14:52
Hera e parë në histori! Droni furnizon në ajër avionin ushtarak (Pamjet)
10/06/2021 14:15
Coca-Cola Bottling Shqipëria: Investime të reja në vend për të reduktuar 242 ton CO2 në ajër
08/06/2021 17:11