Përditësimi i ri i WhatsApp, i cili e bën shumë të lehtë bllokimin e thirrjeve të padëshiruara
07/03/2023 22:17
Bllokoni më lehtë thirrjet e padëshiruara/ Çfarë ofron përditësimi i ri i WhatsApp
07/03/2023 18:00
“Të mësojnë historinë!” Holokausti në videogame
28/02/2023 12:33
Kanadaja ndalon përdorimin e TikTok-ut në pajisjet qeveritare
28/02/2023 08:53
Italia po planifikon të ndalojë Tik Tok në celularët e punonjësve të administratës
25/02/2023 21:22
Vendi i parë që po synon të prezantojë rrjetin 6G
21/02/2023 12:56
Shkenca po transformon zogj të ngordhur në dronë të përdorur për ‘spiunazh’ në botën e egër (fotot)
16/02/2023 19:30
Elon Musk sinjalizon se do të dorëhiqet nga drejtimi i rrjetit Twitter në fund të 2023 (fotot)
15/02/2023 19:28
Pamje mahnitëse, asteroidi ndriçon qiellin mbi Kanalin Anglez (video)
13/02/2023 13:36
Google Chrome po prezanton një truk të ri sigurie që mund t’ju shpëtojë nga kërkimet e faqeve…
09/02/2023 20:52
Ulen blerjet, “Dell” njofton do të pushojë nga puna 6650 punëtorë
06/02/2023 16:41
E dinit se çfarë nënkupton shkronja “i” tek produktet e Apple?!
04/02/2023 12:57
Apple, Google dhe Amazon në krizë, vetëm Metavers pati rritje në bursë me 100 miliard dollarë
03/02/2023 21:49
Superjahti 87 milion dollarësh që mund të ‘fluturojë’ mbi ujë! (foto)
01/02/2023 12:31
Boeing i jep lamtumirën “Mbretëreshës së Qiejve”, aeroplanit gjigant 747!
01/02/2023 11:33
A janë gati të fluturojnë avionët elektrikë?
01/02/2023 09:47
Gjërat që nuk duhet t’i bëni kurrë gjatë karikimit të telefonit tuaj
31/01/2023 16:58
Afrohet kometa e Neandertalit në 2 shkurt, spektakël mbi Tokë!
31/01/2023 12:30
Bien shërbimet e Microsoft nëpër botë! “Shemben” Teams dhe Outlook
25/01/2023 14:31
Lazeri shmang rrufenë në majën e një mali në Zvicër
20/01/2023 18:51
Ndotja nga drita/ Yjet nuk mund të shihen me sy të lirë
20/01/2023 15:48
Ndihmësi ideal në kantieret e ndërtimit është një robot
19/01/2023 16:52
Shtohen raportimet për UFO-t! Agjencitë amerikane kanë regjistruar 510 raste të pazakonta
13/01/2023 15:35
Dy të tretat e akullnajave mund të zhduken deri në vitin 2100!
13/01/2023 08:46
Teknologjia “ringjall” faraonin Ramsesi i Madh
12/01/2023 10:52
Nisja e parë e një sateliti nga Mbretëria e Bashkuar përfundon me dështim!
10/01/2023 13:05
​Shërbimi i ri i Apple lexon libra me zë dixhital
07/01/2023 20:10
Prezantimi i tre ideve të reja në biznes, episodi i fundit i “Startop” që i vjen në ndihmë edhe personave me aftësi ndryshe
07/01/2023 18:26
Bugatti që kushton 50 euro…
07/01/2023 08:39
Roboti që do të marrë pjesë për herë të parë në gjyq
05/01/2023 22:46