Tashmë është zyrtare, Partizani mbyll bashkëpunimin me ish-lojtarin e Tiranës

14/06/2023 22:49

Pas një viti te Partizani, Engjell Hoti dhe kryeqytetasit mbyllin bashkëpunimin.

Mesfushori dhe klubi kampion i këtij sezoni të Superiores nuk kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe 26-vjeçari që në të kaluarën është aktivizuar edhe me Tiranën, është i lirë të zgjedhë vetë destinacionin e ardhshëm. Njoftimin për mbylljen e bashkëpunimit e njoftoi vetë klubi i Partizanit nëpërmjet një reagimi në rrjetet sociale.

Top Channel