Ikin dritat në “Molineux Stadium”, ndërpritet për pak momente Wolves-Liverpool

17/01/2023 22:51

Ndeshja e 1/32 të FA Cup mes Wolves dhe Liverpool është ndërprerë për pak momente për shkak se në “Molineux Stadium” ka ikur energjia elektrike.

Dritat u ndezën disa sekonda më vonë me lojtarët që kishin mbetur të hutuar për situatën ku ndodheshin.

Kjo ngjarje ndodhi në minutat e para të sfidë, me energjinë elektrike që u rikthye në stadium për të rinisur më pas ndeshjen.

Top Channel