Krisje me Ronaldon? Mesazhi i Georginas sqaron gjithçka

14/01/2023 09:31

Vitit 2023 erdhi me thashetheme për një krizë të supozuar në marrëdhënien mes Cristiano Ronaldos dhe Gerogina Rodríguezit, ky version duket se po zbehet gjithnjë e më shumë.

Sapo nisën të publikoheshin këto spekulime, modelja i ka injoruar dhe ka ndarë me fansat disa imazhe nga fillimi i lidhjes së saj të dashurisë me “yllin” portugez.

“Në moshën 22-vjeçare takova dashurinë e jetës sime”, ishte mesazhi me të cilin Rodríguez shoqëroi fotot.

E në rast se dikush kishte dyshime, ajo ka dashur të pasqyrojë edhe më të fortë dashurinë e saj me një tjetër imazh me sulmuesin.

Kjo korrespondon me ditën e prezantimit të CR7 me Al-Nassr. Në foto ai shihet i buzëqeshur, me sy mbyllur dhe duke përqafuar me dashuri partneren.

“Ka shumë gjëra të bukura për të jetuar”, ka shkruar Georgina. Imazhi gjithashtu kishte 3 “emoji”, një zemër blu, një yll dhe një flutur.

Pas nënshkrimit të Ronaldos nga Al-Nassr, çifti ka nisur jetën e re në vendin arab, duke u akomoduar në “Four Seasons of the Kingdom Tower”, në Riad, duke zënë 17 dhoma.

Modelja dhe futbollisti do të mund të jetojnë nën të njëjtën çati, pavarësisht se nuk janë të martuar, diçka që normalisht është e ndaluar në Arabinë Saudite.

Top Channel