Analizë Kuqezi/ Ismajli, lojtari më në formë i Kombëtares në miqësoren me Italinë

21/11/2022 23:02

Adrian Ismajli ishte lojtari më në formë i Kombëtares në miqësoren ndaj Italisë, që u mbyll me rezultatin 1-3, ndërsa mbrojtësi i Empolit ishte autori i golit të vetëm të Shqipërisë.

Ai po ashtu dha 90% të pasimeve të sakta si dhe fitoi plot 57% të dueleve./ Super Sport

Top Channel