Shkupi “uragan” me Sedloskin në stol, Struga s’njeh kundërshtarë

11/09/2022 18:20

Rikthimi i Goce Sedloskit në krye të Shkupit ka dhënë impakt të menjëhershëm te skuadra e shqiptarëve të Çairit.

Siguron fitoren e shtatë radhazi Struga, ketë herë 3-0 përballë FK Skopje, duke vijuar dominimin përballë çdo kundërshtari që i del përpara. Për kryesuesit shënuan Maleski në pjesën e parë, ndërsa në fraksionin e dytë Besart Ibraimi dhe Shabani.

Rezultatet

Pobeda – Bregalnica Stip 1-0

Shkupi – Rabotnicki 5-0

Struga – FK Skopje    3-0

Tikves – Akademija Pandev   2-1/ Super Sport

Top Channel