“U martova me dashurinë e jetës sime”, gruaja e Harry Maguire nxjerr foto nga dasma “përrallore”

28/06/2022 10:37

Gruaja e Harry Maguire, Fern Hawkins, ka publikuar fotografi nga dasma përrallore e tyre, me ceremoninë që u zhvillua të shtunën në një Chateau franceze të shekullit të 13-të dhe ka kushtuar 250 mijë paund.

27-vjeçarja mahniti me fustanin e saj të nusërisë dge vellon, teksa mbante përdore mbrojtësin e Anglisë.

Krahas fotove të publikuara ajo shkroi: ‘25.06.2022 U martova me dashurinë e jetës sime’.

Pas dasmës Harry nisi muajin e mjaltit me gruan e tij, por jo përpara se të merrte lejen nga trajneri i tij i ri Erik ten Hag.

Nëse nga ana profesional ky sezon që u mbyll nuk ishte aspak pozitiv për 29-vjeçarin, nga ana personale nuk mund të thuhet e njëjta gjë

Top Channel