Roma shkruan historinë në Tiranë! Italianët mposhtin Feyenoord në Air Albania, marrin trofeun në shtëpi

25/05/2022 23:05

Finalja e Conference League mes Romës dhe Feyenoordit, ka përfunduar me fitoren e verdhekuqve që arritën të shkruajnë hstori pas 31 vitesh.

Top Channel