S’mund të mungonte për finale, tifozi shkon me paterica në “Air Albania”

25/05/2022 18:45

Ndërsa ka finalja do të fillojë pas pak orësh, tifozët kanë nisur të hyjnë në stadiumin e “Air Albania” për të shikuar ndeshjen finale të Conference League mes Romës dhe Feyenoordit.

Aq e rëndësishme është ndeshja për ta saqë një tifoz ka shkuar edhe me paterica në stadium.

Top Channel