Video/ Skënder Brataj në krye të detyrës, mjeku i pranishëm në “Air Albania” për çdo emergjencë të mundshme

25/05/2022 21:26

Drejtori i Përgjithshëm i Qendrës Kombëtare të Urgjencës Mjekësore Skënder Brataj, është i pranishëm mbrëmjen e sotme në stadiumin “Air Albania”, ku po mbahet finalja e Conference League.

Brataj është në krye të detyrës dhe mban veshur uniformën e Kryqit të Kuq, në gatishmëri për çdo incident të mundshëm që mund të ndodhë brenda stadiumit.

Top Channel