Pak orë nga ndeshja/ Zbulohen disa nga të ftuarit VIP të mbrëmjes së sotme, nga presidenti i UEFA tek yjet e futbollit dhe NBA

25/05/2022 17:33

Top Channel ka zbuluar disa nga të ftuarit VIP që do të jenë të pranishëm mbrëmjen e sotme në stadiumin “Air Albania”, kU do të ndjekin finalen e Conference League.

Në fotot e mëposhtme paraqitet tavolina ku ndodhen krerët e finales së Conference League, nga presidenti i UEFA Alexander Ceferin, presidenti Armand Duka, Luis Figo, Vlade Divac ish basketbollisti i famshëm serb i NBA Agim Ademi, President i Federatës se Futbollit te Kosovës, Zvonimir Boban, Dejan Saviceviç etj.

Të ftuarit e tjerë përveç se janë ish futbollistë të famshëm dhe me poste të rëndësishme në UEFA, janë të ftuarit VIP të mbrëmjes së sotme.

Top Channel