Tifozët e Feyenoord dhe Romës të pranishëm në stadium mbrëmjen e sotme kanë nisur me zhurmën dhe tifot aoma pa nisur ndeshja.

Me flamuj dhe banderola në duar ata po brohorasin ekipin e zemrës në shenjë mbështetjeje.

Ndeshja nis vetëm në pak minuta dhe pritet një rezultat I ngushtë në këtë finale të Conference League.

Top Channel