Si të dukeni në stil dhe njëkohësisht të jeni ngrohtë gjatë daljeve në këto ditë të ftohta (Fotot)

04/12/2021 17:40

Me pak kreativitet mund të dukemi në stil gjatë dimrit, duke bërë disa kombinime të guximshme, por njëkohësisht duke u kujdesur të mos kemi ftohtë.

Nga darkat me miqtë, udhëtimet, një shëtitje në qytet apo thjesht një ditë në punë, të gjithë mendohemi gjatë kur vjen puna si të vishemi.

Ju mund të dukeni bukur, pa rrezikuar të ftoheni në këto ditë të ftohta dhjetori. Mund të kombinoni fustani tuaj të preferuar prej sateni me një triko të trashë apo bluzet e shkurtra me pallto të ngrohta. Ja disa ide si ta bëni këtë :

Burimi : Bright Side

FOTO GALERI
2/10
Crop top, xhinse të gjera, pa harruar një rrip që e bën më interesant kombinimin

Top Channel