Këngëtarja Dafina Zeqiri ka nisur pushimet verore, pak ditë pasi publikoi bashkëpunimin me Cricket dhe Muma.

Zeqiri ka zgjedhur Turqinë si destinacion për pushime dhe po shoqërohet nga i dashur i saj, Dj Geek.

Ajo ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, ku shfaqet tepër tërheqëse, por nuk ka harruar të publikojë edhe foton e të dashurit!

FOTO GALERI
3/13

Top Channel