Ndeshja Tirana-Skënderbeu sapo ka hyrë në pjesën e dytë, dhe trajnerët duket se kanë vendosur të mbajnë të njëjtët lojtarë, në të njëjtat pozicione.

Pjesa e parë u mbyll me një gol të shënuar papritur nga Ngo në minutën e dytë shtesë, kur portieri korçar grushton një top të goditur nga Kobina, të cilin e Ngo e kapi dhe e shënoi me lehtësi.

Goli i barazimit erdhi në minutën e 73-të, kur Pollozhani mori një kros dhe e realizoi me sukses.

Grent Halili shënoi në minutën e 86-të duke i kaluar bardheblutë në avantazh, ndërsa Hoxhallari e thellon diferencën në minutën e 89-të.

 

FOTO GALERI
2/11

Top Channel