Turpërohet në shtëpi, Kosova e pafuqishme kundër Anglisë
17/11/2019 19:56
Forca! Jemi me ju!/ Meta në mbështetje të kombëtares kundër Francës
17/11/2019 19:35
Foto/ “Shtëpia jonë është shtëpia e miqve tanë”, tifozët e Kosovës mirëpresin Anglinë
17/11/2019 19:07
Kosovë-Angli/ Rezultati dhe statistikat e pjesës së parë
17/11/2019 18:54
Kosovë-Angli/ Zhbllokohet sfida, Winks mposht Muriç
17/11/2019 18:37
Kosovë-Angli/ Formacionet zyrtare
17/11/2019 17:54
Sot ndeshja Shqipëri-Francë/ Në Tiranë edhe presidenti i UEFA-s
17/11/2019 16:44
De Biasi xheloz për Rejan/ Ish- trajneri dhe Igli Tare flasin për stadiumin e ri
17/11/2019 15:26
Kombëtarja stërvitet te stadiumi i ri para përballjes me Francën
16/11/2019 22:32
Erdogan: Kombëtarja e Shqipërisë nuk është një rival i zakonshëm
16/11/2019 19:20
Kosova mban stërvitjen e fundit para ndeshjes ndaj Anglisë
16/11/2019 17:36
Challandes dhe Rrahmani shprehen optimist para ndeshjes me Anglinë
16/11/2019 17:34
Prishtina mbushet me tifozë anglez, disa prej tyre ende nuk kanë siguruar bileta
16/11/2019 16:13
Kosova u ka lënë shije të mirë vizitorëve anglezë
16/11/2019 16:01
Kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani ka disa fjalë të mëdha para duelit të nesërm ndaj Anglisë
16/11/2019 15:58
Kombëtarja angleze vjen në Kosovë
16/11/2019 15:52
Zvicra pranë Euro 2020, Spanja e Italia shpartallojnë kundërshtarët
16/11/2019 00:12
​Kosova mbanë stërvitjen e parë pas humbjes me Çekinë
15/11/2019 18:25
Austria U21 – Kosovë U21, formacionet zyrtare
15/11/2019 18:06
Vojvoda i mërzitur: Pas vështirësisë zoti e krijoi lehtësinë
15/11/2019 16:36
Prezantohet projekti mbi 12 milionë euro për renovimin e stadiumit “Adem Jashari” në Mitrovicë
15/11/2019 16:33