Dortmundi përjashton Aubameyang për motive disiplinore
16/11/2017 20:30
Ronaldo, drejt largimit nga Madridi. E ardhmja në MLS?
16/11/2017 20:23
Keqardhje për barazimin, Duro: Kam rezerva për gjykimin
16/11/2017 19:34
Mungesat e Skënderbeut, Daja: Barazimi, rezultati më i drejtë
16/11/2017 19:28
Superiorja, Skënderbeu shmang humbjen në Vlorë
16/11/2017 18:59
Milan, Fassone: Besojmë te Montella, duam Europa Leaguen
16/11/2017 18:51
“Ndaj PSG-së aktivizoj 22 futbollistë dhe parkoj dy autobusë”
16/11/2017 18:25
“Salvator Mundi”, nuk dihet blerësi, por pronari që e shiti po
16/11/2017 18:16
Barazimi i Kukësit, me fat për Milinkoviç: Duhej të kishim fituar
16/11/2017 17:30
Laçi fiton sërish, Mezani: Nuk mund të marrim më shumë se kaq
16/11/2017 16:51
Starova flet hapur: Partizani është në krizë
16/11/2017 16:42
Kamza ndal kampionët, Kukësi edhe më larg kreut
16/11/2017 16:32
Partizani vazhdon zhgënjyes edhe me Starovën
16/11/2017 16:17
City-Guardiola, rinovim kontrate në fund të sezonit
16/11/2017 15:47
Cantona kundër Neymar: Për çfarë erdhi në Francë?!
16/11/2017 14:52
Mourinho refuzon zgjatjen e kontratës me Manchester United
16/11/2017 14:45
Lippi zbulon sekretin, Kina kërkon Botërorin e 2030-s
16/11/2017 14:25
Chiellini pranë lamtumirës nga Kombëtarja Italiane
16/11/2017 10:59
Torino trembet nga Reali, kërkon rinovimin me Belottin
16/11/2017 10:53
Griezmann pranë Barcelonës, katalanasit gati të paguajnë klauzolën
16/11/2017 10:40
Peruja në Botëror, kompletohen 32 skuadrat
16/11/2017 09:23