Sandër Prosi, një yll që vetëm lind/ “Exclusive” sjell jetën dhe karrierën e artistit të madh të skenës dhe ekranit
02/06/2019 12:26
Tradita e polifonisë në Gjirokastër, nxiten të rinjtë të marrin pjesë
02/06/2019 12:16
“Sopranot”, del në shitje shtëpia e kryemafiozit Tony
01/06/2019 16:42
Një libër model për gruan. Promovimi i “Të Bëhesh” i Michele Obama
31/05/2019 20:10
Koncerti i “Djemve të Liqenit”; Sonte tek Amfiteatri si 40 vite më parë
31/05/2019 15:43
Sot në Shëngjin nis “Unum”; Festivali Ndërkombëtar i Muzikës Elektronike te “Rana e hedhun”
31/05/2019 15:38
Muzika e jugut për turistët; Mbrëmja shqiptare, shfaqje për “banorët e rinj” të Sarandës
31/05/2019 08:10
Komedia “Tango”, shfaqja e Flor Binajt dhe Ledio Lakos
30/05/2019 20:10
Rikthehet Herri Poter
30/05/2019 19:28
Ndahet nga jeta aktori i madh i humorit, Muhamet Liko
30/05/2019 16:02
WakeUp/ Familja Adams tashmë edhe në versionin karton
30/05/2019 12:21
Nis sezoni i dytë i serialit “Big Little Lies”, me Streep, Kidman dhe Witherspoon (Foto)
30/05/2019 11:56
Rimëkëmbet “Hollywood-i i Europës”
30/05/2019 09:55
Armaldo Kollgjeri në koncert/ Me pjesë klasike, napoletane, ruse dhe greke
29/05/2019 20:01
Sëmuret aktori i “Game of Thrones”, në terapi pas fundit të serialit
29/05/2019 10:35
Baleti “La Sylphide”. Shfaqja me 30 balerinët e rinj, të shkollës së Tiranës
28/05/2019 23:40
Fantomasi, filmi që frymëzoi krime në kohën e komunizmit
28/05/2019 20:03
Rikthehet Indiana Jones. Filmi i ri i Harrison Ford del në kinema në 2021
28/05/2019 19:10
Ritfolk ribashkohen/ Koncert 22 vite pas ndarjes
27/05/2019 20:04
Debutimi në kinema, “Aladdin” s’e ka humbur magjinë
27/05/2019 18:45
Wake Up/ Armaldo Kllogjeri kremton 15 vite karrierë, bashkëshortja mbështetja ime
27/05/2019 14:01