Reali rikthehet te fitorja, por Ronaldo nuk shënon
05/11/2017 22:48
Milani fiton në transfertë ndaj Sassuolos
05/11/2017 22:40
“Captain Albania”, jeta tjetër e Lorik Canës…
05/11/2017 21:21
Chelsea mund Man.Utd, Guardiola “fërkon duart”
05/11/2017 20:04
Kukësi ndalet në Vlorë, Skënderbeu +7
05/11/2017 19:20
Man. City i jashtëzakonshëm, spektakël dhe ndaj Arsenal!
05/11/2017 17:35
Serie A, ndalet dhe Napoli, përfiton Juventusi
05/11/2017 17:20
Skënderbeu i pandalshëm, fiton pastër edhe ndaj Vllaznisë
05/11/2017 16:23
Torino ndal Interin në “San Siro”
05/11/2017 14:34
“Kupa u mbush”, Partizani shkarkon Iulianon
05/11/2017 13:09
Nga Kosova në Australi, Berisha në fokusin e FIFA-s
05/11/2017 13:04
Tjetër rekord, Robben shënuesi më i mirë i huaj i Bajernit
05/11/2017 12:50
Pasimi “imagjinar” i portierit të Mainz (VIDEO)
05/11/2017 12:43
Bajern vrapon në krye, Dortmundi “zyrtarisht” në krizë
04/11/2017 20:37
Parisi merr “arratinë” në Ligue 1. Dygolësha nga Cavani e Mbappe
04/11/2017 19:23
Superiorja, Teuta nuk shkon më shumë se barazimi 1-1 me Laçin
04/11/2017 19:16
Atletico mposht “in extremis” Deportivon, i shkëputet Realit
04/11/2017 18:32
Messi “hakmerret” ndaj Neymar. I heq bluzen nga restoranti
04/11/2017 18:20
Bundesliga, Leipzig përmbys rezultatin, ngjitet i dyti
04/11/2017 17:41
“Play off”-et, lista e Italisë për përballjet me Suedinë
04/11/2017 17:11
Humbja me Kamzën, Iuliano: Pres vendimin e stafit drejtues
04/11/2017 16:25