Chelsea duket se është i gatshëm të shesë talentin 18-vjeçar Callum Hudson-Odoi për 43 milionë paund.

Vlera e lojtarit është rritur ndjeshëm që nga momenti që Bayern Munich dështoi në një përpjekje për ta “grabitur” atë nga Chelsea në janar.

Londinezët refuzuan 4 ofertat të gjermanëve në janar, por tashmë duket se kanë ndryshuar mendje, e në garë për të shërbimet e 18-vjeçarit janë edhe Manchester United, Borussia Dortmund dhe Liverpool.

Top Channel