Ish-lojtari i Liverpool, Philippe Coutinho i ka thënë shokëve të skuadrës, se ai po konsideron mundësinë që të largohet nga Barcelona këtë verë.

E zërat për një largim të mundshëm nuk kanë munguar, teksa United dhe Chelsea janë të interesuara për shërbimet e tij.

Top Channel