Pronari i Tottenhamit i ka bërë të qartë Realit të Madridit, se kërkon 130 milionë paundë për të lënë të lirë fantazistin danez Christian Eriksen.

Ky i fundit është prej kohësh në listën e preferencave të Florentino Perezit dhe tashmë edhe të Zidanes, i rikthyer para dy javësh në stolin e Realit të Madridit.

Top Channel