Zvicra, me halle “shqiptarësh” në “play off”-in ndaj Irlandës së Veriut
08/11/2017 11:05
Shaka e hidhur për Barçën, Neymar mund të bashkohet me Realin
08/11/2017 10:40
Spastrime te Manchester United, Mourinho nuk blen pa shitur më parë
08/11/2017 10:33
Veterani i Argjentinës, Mascherano pretendon ende një vend në “Seleccion”
08/11/2017 10:27
Iker Casillas fiton “Topin e Artë” të veteranëve
08/11/2017 08:34
Napoli kërkon mbrojtësin kroat, për të zëvendësuar Ghoulam
08/11/2017 03:52
Caktohet data kur do të luhet Lazio-Udinese
08/11/2017 00:52
Një kapitene si Uendi…
07/11/2017 19:12
Ajeti, futbollisti i muajit në Zvicër
07/11/2017 18:36
Roma, Nainggolan: Të mos e përmendim fjalën “titull”
07/11/2017 14:06
“Manipulimi” i VAR-it në Bundesliga, shkarkohet përgjegjësi
07/11/2017 14:04
Cristiano vë bast: Do të jem kryegolashënuesi i La Ligas
07/11/2017 13:58
Tifoz “me kosto zero”! Ta shohësh sfidën…nga shtëpia
07/11/2017 13:51
Bayern, Salihamidziç: Merkaton, sipas “udhëzimeve” të Matthaus
07/11/2017 13:39
Starova rimerr Partizanin: Të huajt nuk na njohin
07/11/2017 13:04
Ndërhyrja brutale nuk është gjëja më shokuese e kësaj videoje
07/11/2017 12:55
Interi lehtësohet, Icardi nuk ka pësuar dëmtim të rëndë
07/11/2017 12:31
Pirlo, “arkitekti” që la pas një trashëgimi të bukur dhe vizionare
07/11/2017 12:07
Maradona, moderator sportiv në Karakas
07/11/2017 11:30
Kur jeta “të takon” me “të pamundurën”
07/11/2017 11:27
Adidas prezanton fanellat e Botërorit (Foto)
07/11/2017 10:08