Borja Valero: Spalletti na stërvit kokën dhe këmbët
31/10/2017 05:21
Seria A, Interi nuk i ndahet Napolit
30/10/2017 22:48
Moggi nxjerr Partizanin nga lufta për titull: Iuliano, edhe 3 ndeshje!
30/10/2017 22:45
Një mundësi e dytë për Januzajn për të zgjedhur Kosovën?
30/10/2017 21:13
Shakaja “e kripur” e PSG-së për “Halloween”
30/10/2017 19:34
Hamsik ka prenotuar një tatuazh…nëse shpallet kampion i Italisë
30/10/2017 19:04
UEFA, gjobë Këlnit për kaosin në Londër. Braga, si Skënderbeu
30/10/2017 18:22
Teuta, përjashtohet Dosti, gjoba dy të tjerëve. Magani qëndron
30/10/2017 18:16
Fassone paralajmëron Milanin e Montellën: Lojë dhe rezultate
30/10/2017 18:06
Kërcënimet e ISIS-it, radhën e ka Cristiano
30/10/2017 17:22
Superiorja, Kamza befason kurbinasit brenda në Laç
30/10/2017 17:16
A është ky 11 më i mirë i të gjitha kohërave i Juves?
30/10/2017 15:49
Rikthehet Hysen Dedja, trajneri i ri i Lushnjes
30/10/2017 11:40
Ancelotti: Milanit u duhet kohë, askush nuk ka shkop magjik
30/10/2017 11:25
Milan-Inter “spiunojnë” koreano-veriorin
30/10/2017 10:08
Gjoka me besim: Vllaznia ka potencial
30/10/2017 08:27
Keidi Bare këmbëngul: E pres një ftesë nga Panucci
30/10/2017 08:22
Duro i sigurt për Flamurtarin: Skuadra nuk ka presion
29/10/2017 19:11
Flamurtarin “rrëzon” sërish Partizanin në shtëpi
29/10/2017 19:10
“Kujt do t’ia ngecim Gabigolin?”
29/10/2017 18:51
Hakmarrja e Katalonjës, Girona mund Realin
29/10/2017 18:17