PSG në kërkim të një sulmuesi, pas Thuram alternativa e dytë ndodhet te Crystal Palace

13/06/2023 09:00

Wilfried Zaha është një nga emrat më të lakuar të merkatos së kësaj vere.

Kontrata e sulmuesit me Crystal Palace skadon më 30 qershor dhe tashmë ai po shikon për një lëvizje për të ardhmen.

Sipas raportimeve të medieve spanjolle një nga klubet që ka shfaqur interes të lartë për Zaha është Paris Saint-Germain.

Parizienët prej kohësh po kërkojnë afrimin e Marcus Thuram, por nëse ky transferim nuk do mund të realizohet, për shkak të interesit të madh që kanë shfaqur shumë klube për të, atëherë alternative e dytë e kampionëve të Francës është Wilfried Zaha. /Supersport

Top Channel