Neuer e pëson keq, Bayern do i dhurojë shiritin e kapitenit Kimmich

06/02/2023 20:07

Manuel Neuer është vendosur sërish në mes të “stuhisë” pas deklaratave të bëra në një intervistë për “Süddeutsche Zeitung”, në të cilat tha se ishte i “tronditur” nga shkarkimi i trajnerit të portierëve të Bayernit.

Një goditje që nuk i pëlqeu klubit dhe trajnerit Nagelsmann dhe sipas raportimeve nga mediet gjermane, ky episod do t’i kushtojë Neuerit shiritin e kapitenit, të cilin do ta mbajë edhe Joshua Kimmich edhe kur gardiani të rikthehet në fushë.

Top Channel