Elton Ilirjani dhe bashkëshorti i tij festojnë 3-vjetorin e martesës (Fotot)

19/12/2022 22:41

“5 vite njohje dhe 3 vite të martuar! Koha fluturon”. Kështu shkroi në “Instagram” Elton Ilirjani bashkëngjitur fotos së tij me bashkëshortin.

Përvjetori i tretë i martesës na gjeti në një makinë të re të palarë” – shkruan ai me shaka.

Biznesmeni i njohur, tashmë model pasarelash në New York, ka qenë gjithnjë i rezervuar mbi jetën e tij private duke u fokusuar më tepër tek aktivizmi i tij në çështjet LGBTQIA+ por duket se djaloshi me ngjyrë çokollatë ia ka marrë zemrën pasi jo vetëm kanë vendosur të martohen por duken më të lumtur se kurrë duke festuar 3-vjetorin e martesës në makinën e re të brandit “Jeep”, të cilën Ilirjani e bëri tijën vetëm një muaj më parë.

Bashkëshorti më i mirë nga të gjithë”, shkruan Ilirjani në “Instagram-in” e tij ku altualisht numëron 10.7 milion ndjekës nga e gjithë bota.

FOTO GALERI
2/3

Top Channel