Pioli zbulon për kë bën tifo në Botëror: Unë jam me lojtarët e mi!

06/12/2022 13:25

Trajneri i Milan, Stefano Pioli ka zbuluar skuadrën për të cilën bën tifo në Kupën e Botës, Katar 2022.

Në një pronocim të dhënë për mediet, Pioli theksoi se në këtë Botëror mbështet përfaqësuesen e Francës, pjesë e së cilës janë dy lojtarë të tij, Giroud dhe Theo Hernandez.

Shpresoj që Franca të fitojë, unë mbështes lojtarët e mi. Jam në kontakt të vazhdueshëm me ta, për të ditur gjendjen pas çdo ndeshjeje.”-tha tekniku.

Top Channel