Richarlison ndëshkon Serbinë, nis kërcimi Samba në Lusail

24/11/2022 21:33

Shënues: Richarlison 63′

63′ – Gooooool! Thyhet pas 63 minutave lojë Serbia, shënon Richarlison, 1-0.60′ – I pafat Alex Sandro, goditja e tij stampohet nga shtylla

46′ – Pjesa e dytë nis me një rast të pastër të Neymarit (gabon portieri dhe mbrojtësi serb), por sulmuesi i PSG ndalet nga Mlinkovic-Savic.

35′ – kombinime të bukura të brazilianëve, por finalizimi i Raphinhas nuk ka forcë dhe saktësinë e duhur.

27′ – Disa momente të rrezikshme në portën e Serbisë, por tregohet i kujdesshem portieri serb, si në këtë rast kur ndal Vinicius Juniorin.

Top Channel