Do bëhet sërish baba, dalin mesazhet e Benzema për shtatzëninë e Jordan

31/10/2022 10:51

Vetëm pak javë më parë Karim Benzema dhe Jordan Ozuna bënë daljen e tyre të parë në publik.

Një lidhje që pavarësisht se njihem prej pak kohësh, duket se po ecën shumë mirë. Aq sa nga mediet spanjolle është spekuluar se ata mund të jenë në pritje të një fëmije.

Së fundmi janë bërë publike disa mesazhe të Benzema që thotë se ky lajm është i rremë. Është një “lajm i rremë” bën me dije Karim Benzema.

/ Super Sport

Top Channel