Formacionet zyrtare/ Shkupi kërkon përmbysjen e madhe ndaj Shamrock Rovers

09/08/2022 20:18

Shkupi pret irlandezët e Shamrock Rovers në “Tose Proeski” me synimin për të përmbysur humbjen 3-1 në ndeshjen e parë dhe për të vijuar aventurën në Europa League.

Trajner Sedloski ka ndarë mendjen për formacionin që do të hedhë nga minuta e parë e sfidës që do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në ekranin e SuperSport 2, duke nisur nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:
Shkupi: Naumovski; Sheji, Margvelashvili, Faustin, Timovski; Ali, Alvarez, Putita; Georgiev, Adetunji, Albert Lamane
Shamrock: Mannus; Grace, Cleary, Hoare; Finn, Towell, Watts, O’Neill, Lyons; Gaffney, Greene

Top Channel