Vllaznia dhe Kastrioti, “përplasje” për mesfushorin e Apolonisë

09/07/2022 21:10

Erisildo Smaçi, gati të rikthehet në Kategorinë Superiore.

Në fakt, Smaçi ka njëfarë përvoje në elitë, pasi në të kaluarën ka luajtur për pak kohë me Laçin, pa harruar edhe aktivizimin me Apoloninë para dy sezonesh.

Përveç dëshirës së lojtarit, vendimtare do të jetë edhe qasja e Apolonisë, që zotëron kartonin e futbollistit./ Super Sport

Top Channel