E zyrtarizuan, por e larguan pas 24-orësh. Portieri e pëson prej një mesazhi të para 9 viteve

07/07/2022 16:39

Një rast i çuditshëm është regjistruar në Spanjë, aty ku klubi i La Liga 2, Real Zaragoza ka vendosur të mos transferojë portierin Gaizka Campos prej një mesazhi që ky i fundit kishte publikuar në Twitter nëntë vite më parë, edhe pse duhet theksuar se klubi e kishte zyrtarizuar një ditë më parë si afrimin më të fundit në merkato.

Së fundmi, vetë Campos ka kërkuar falje ndaj Zaragozës dhe tifozëve të saj, megjithatë as ky gjest nuk i ka ndryshuar mendim drejtuesve të klubit me gardianin që tashmë do t’i duhet të kërkojë për një tjetër aventurë.

Top Channel